Tiny World

Be Smart, Buy From Us

INFORMACJE

DOMY MOBILNE - TINY HOUSES
PRAKTYCZNE I SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA
WŁASNY DOM MOBILNY

DOMY MOBILNE - TINY HOUSES

Tiny House to dosłownie malutkie domy, zbudowane przy użyciu tradycyjnej techniki z wykorzystaniem naturalnych materiałów. Tiny World proponuje rozwiązanie mobilnego Tiny House, dzięki konstrukcji domu, która w całości umiejscowiona jest na przyczepie.

Tiny House to fenomen, który swoje źródła ma w USA , a teraz zyskują dużą popularność w Europie. 

Jest wiele powodów, dla których warto rozważyć przeprowadzkę do mikrodomku. Głównymi z nich to coraz bardziej popularne ucieczki od wielkich miejskich cywilizacji, z powrotem w stronę nieskażonej dotykiem człowieka natury.

W Polsce idea mobilnych domów dopiero przedziera się do świadomości, lecz jest to coraz bardziej popularne rozwiązanie, użytkownicy coraz bardziej dostrzegają w mobilnych Tiny Houses wiele zalet i coraz częściej decydują się na to rozwiązanie. 

PRAKTYCZNE I SPRAWDZONE ROZWIĄZANIA

Jest wiele rozwiązań stosowanych w mobilnych domach, dzięki naszemu doświadczeniu w swoich projektach zawsze staramy się stosować sprawdzone metody i rozwiązania. Kładziemy ogromny nacisk na to, by każdy detal naszych domów był, jak najbardziej dopracowany. Idealnie łączymy najnowsze trendy ze sprawdzonymi rozwiązaniami.

Dzięki temu w każdym naszym projekcie wykorzystujemy maksymalnie możliwości powierzchni naszego domu. Zachowując przy tym pełen komfort i niepowtarzalny design wnętrza.

W Mobi Smart House, nasze projekty zawsze są skupione według ściśle ustalonych wytycznych takich jak:

– niewielka powierzchnia, najczęściej poniżej 20 m2 

– wielofunkcyjna zaaranżowana przestrzeń, część dzienna, aneks kuchenny, miejsca sypialne, łazienka z toaletą i prysznicem, nierzadko z modułowymi meblami.

Jeżeli zastanawiasz się, jakie wyposażenie i rozwiązania powinny być w twoim Tiny Housie, skontaktuj się z nami. Dzięki naszemu doświadczeniu z miłą chęcią pomożemy Ci w wyborze. 

WŁASNY DOM MOBILNY

Projekt domu mobilnego powstaje zawsze we współpracy z producentem. Podczas rozmowy projektanci rozmawiają o wyobrażeniach, potrzebach. Każdy projekt dopasowany jest do wielkości działki, obszaru, na którym się będzie znajdować. Projektanci tworzą projekt domu unikatowego o dowolnym charakterze pasującym do gustów użytkowników. Budowa domu w Tiny World, zawsze zaczyna się od projektu, każdy z nich musi być zgodny z naszą misją: komfort, bezpieczeństwo, praktyczność i niepowtarzalny design. Dzięki temu mamy pewność, że nasze Tiny Houses docenią, nawet najbardziej wymagający klienci.

 Czym kierować się podczas wyboru domu? Na co warto zwrócić uwagę, wybierając projekt domu? Obecnie na rynku jest szeroka oferta zarówno nowych domów, które powstają na zamówienie, jak i tych już wyprodukowanych, gotowych do zamieszkania. Czy poza stroną wizualną, warto by dom również funkcjonalny i miał praktyczne rozwiązania? Oczywiście, że najlepszym rozwiązaniem jest, by dom był naszą wizytówką oraz azylem, w którym z przyjemnością spędzimy czas wolny z rodziną i przyjaciółmi. 

Warto określić swoje możliwości finansowe i na podstawie tego wybrać dom, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. Warto określić swoje możliwości finansowe i na podstawie tego wybrać dom, który będzie odpowiadał naszym potrzebom. To wszystko wymaga ogromnego nakładu pracy i wiedzy w zakresie domów mobilnych. Zawsze powtarzamy, że przy wyborze naszego domu, nie warto oszczędzać.

i wybrać taki projekt, który zawsze będzie dawał nam maksimum satysfakcji. Mimo tego dbamy o to by nasze produkty, były zawsze w konkurencyjnych cenach. Domy mobilne tworzone na specjalne zamówienie różnią się ceną. Wpływ na to ma wielkość domku, rodzaj materiałów wykończeniowych i aranżacja wnętrza. Każdy element tak jak w tradycyjnym budownictwie ma wpływ na ostateczny koszt.