Tiny World

Blog

Postawienie domku mobilnego a przepisy prawa

Domki mobilne na kołach to coraz bardziej popularna forma mieszkania i wypoczynku. Są tanie, ekologiczne i łatwe w transporcie. Można je postawić na dowolnym terenie, o ile spełnia się pewne warunki prawne. W tym wpisie przedstawimy najważniejsze kwestie, które należy wziąć pod uwagę, planując postawienie domku mobilnego na kołach.

Czytaj dalej

Dlaczego warto zainwestować w dom mobilny?

Wyobraź sobie swoje własne, przytulne miejsce, które możesz zabrać ze sobą praktycznie wszędzie – brzmi kusząco, prawda? Właśnie dlatego warto rozważyć zakup takiego domku, który staje się coraz bardziej dostępny i przystępny cenowo.

Czytaj dalej

Co warto wiedzieć przed zakupem domu na kołach?

Mobilne domy całoroczne zyskują coraz większą popularność, zarówno wśród młodych par pragnących uniknąć kredytów, jak i osób starszych, które chcą cieszyć się swobodą przemieszczania się. Wśród wielu dostępnych opcji trudno jednak zdecydować się na najlepszy produkt. Czy warto inwestować w mobilny dom? Sprawdź, co warto wiedzieć przed zakupem!

Czytaj dalej

Czy w domu przenośnym można mieszkać cały rok?

Życie w domu przenośnym, popularnie znanym jako dom mobilny, to coraz częściej wybierany styl życia. Stwarza on unikalną możliwość częstego zmieniania miejsca zamieszkania, a jednocześnie zachowuje większość udogodnień tradycyjnego domu. Nowoczesne domy mobilne są wygodne, funkcjonalne i dobrze zaprojektowane, a co najważniejsze – oferują niesamowitą swobodę. Opcje mobilnego domu stają się szczególnie atrakcyjne dla osób […]

Czytaj dalej

Czym charakteryzuje się mobilny domek w stylu skandynawskim?

Skandynawski design to zdecydowanie jedno z najciekawszych i najchętniej wybieranych podejść do aranżacji wnętrz na całym świecie. Ceniony za swą prostotę, elegancję, a przede wszystkim funkcjonalność, wspaniale wpisuje się w koncepcję mobilnego domu.

Czytaj dalej